Mapa fyzioterapeutů

Mapa fyzioterapeutů

Hledáte ve vašem okolí fyzioterapeuta věnujícího se (nejen) diagnostice a terapii nohou? Nejste si jistí správným vývojem nohou u vašich dětí? Řešíte, jestli vaše dítě nosí vhodnou obuv a rádi byste stav konzultovali s odborníkem? Podívejte se na mapu fyzioterapeutů, kterou připravila Mgr. Veronika Žáčková.

Barefoot boty v zimě?

Barefoot boty v zimě?

Máte lehké boty na jaro, léto i podzim? A nechcete nechat své nohy usnout ani v zimě? Musíte zase všechno, co se nohy naučily, zapomenout a vnořit je do pevných pohorek nebo zimních kozaček? Jak je to s nošením barefoot bot v zimě se dočtete v článku Vlaďky Botlíkové.

Bosohrátky – lanové zápletky II.

Bosohrátky – lanové zápletky II.

Bosohrátky s lanem – jednoduchá hra s příběhem pro nejmenší. Vydejte se naboso po cestičce kolem rybníka a říkejte u toto básničku. Co budeme potřebovat?– tlustší lano (nebo např. švihadlo)– plyšové hračky Více se dozvíte v článku a videu Mgr. Veroniky Žáčkové.

Vitalizační masáž chodidel

Vitalizační masáž chodidel

Velice účinná masáž nohy (kotníku, nártu, plosky i prstů) spojená s rozpohybováním všech skloubení nohy vaše chodidla prokrví, zahřeje i změkčí tuhé části. Efekt je okamžitý: vaše noha bude jako nová: lehká, pružná a plná života. Jak provádět tuto masáž můžete shlédnout ve videu Vlaďky Botlíkové